Regresja- powieść fantastycznonaukowa

W ciągu dwóch tysięcy lat ludzie osiągnęli harmonię ze sobą, z technologią i naturą. Żyją długo i szczęśliwie, na podstawie dwie główne zasady: wolność i postęp.

Do tego czasu nastąpił skok inteligencji: mózgi są inaczej okablowane, w taki sposób, że ludzie kontrolują swoje instynkty i są bardziej spostrzegawczy. Jednak niektórzy rodzą się ze stanem zwanym regresją, co oznacza, że ich mózgi są okablowane w taki sam sposób, jak nasze obecnie.

Takie osoby są bardziej romantyczne, chaotyczne i mniej świadome siebie. Aby pomóc nam zrozumieć naszą rolę w naturze i życiu, narrator opowiada o życiu w przyszłości i o historii związku regresyjnego mężczyzny ze zwykłą kobietą.

Wstęp

Rozdział pierwszy

Rozdział trzeci

Rozdział czwarty

Rozdział piąty

Rozdział szósty

Jeśli podoba Ci się książka, zostaw komentarz, a także możesz wpłacić dowolną kwotę (nawet symboliczną) na moje konto bankowe poniżej.

Jeśli chcesz otrzymać książkę w wersji papierowej, przelej odpowiednią kwotę, napisz w tytule przelewu: Regresja, podając swój pełny adres (w Polsce), na konto:

66 2490 1057 0000 9900 3792 0012 (Juan Martin Sanchez Bogado)

1 książka: 22 zł
2 książki: 32 zł
3 książki: 45 zł
4 książki: 55 zł
5 książek: 65 zł
6 książek: 75 zł
7 książek: 85 zł
8 książek: 95 zł
9 książek: 105 zł
10 książek: 115 zł


W przypadku więcej niż 10 książek, wysyłki za granicę, albo jeśli nie otrzymałeś książki po tygodniu, wyślij wiadomość e-mail na adres soy_juanma86@yahoo.com

***

soyjuanma86

I'm a writer born in Argentina, but currently living in Poland. I work as an English and French teacher, translator and copywriter.

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.