Regresja- powieść science-fiction

W ciągu dwóch tysięcy lat ludzie osiągneli harmonię ze sobą, z technologią i naturą. Żyją długo i szczęśliwie, w oparciu o dwie główne zasady: wolność i postęp.

Do tego czasu nastąpił skok inteligencji: mózgi są inaczej okablowane, w taki sposób, że ludzie kontrolują swoje instynkty i są bardziej spostrzegawczy. Jednak niektórzy rodzą się ze stanem zwanym regresją, co oznacza, że ich mózgi są okablowane w taki sam sposób, jak nasze obecnie.

Takie osoby są bardziej romantyczne, chaotyczne i mniej świadome siebie. Aby pomóc nam zrozumieć naszą rolę w naturze i życiu, narrator opowiada o życiu w przyszłośći i o histori związku regresyjnego mężczyzny ze zwykłą kobietą.

Wstęp

Rozdział pierwszy

Jeśli chcesz otrzymać książkę w wersji papierowej, prześlij na konto: 66 2490 1057 0000 9900 3792 0012 (Juan Martin Sanchez Bogado), podając w tytule przelewu swój pełny adres (w Polsce).
Cennik:
1 książka: 20 zł
2 książki: 30 zł
3 książki: 45 zł
4 książki: 55 zł
5 książek: 65 zł
W przypadku więcej niż 5 książek lub jeśli nie otrzymałeś książki po tygodniu, wyślij wiadomość e-mail na adres soy_juanma86@yahoo.com

soyjuanma86

I'm a writer born in Argentina, but currently living in Poland. I work as an English and French teacher, translator and copywriter.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.